Svištící housky bez domova s kečukem.

Kategorie >>Vařeni s mizikem>> Svištící housky bez domova s kečukem.


Nu koukám koukám, mám tu ňáký gumový až betonový housky. Po naklepání řízků houskou číslo 1, přibití hřebíku do zdi houskou č. 2 a rozbitím hlavy neposlušnému bezdomovci zvonícímu na zvonky ve spodním patře nenadále letící a svištící houskou neuvěřitelnou rychlostí zasáhnuvší nepřipravený a nemytý týl bezdomovcova těla jsem se rozhodl, že tak užitečné housky je třeba řádně využít a v žádném případě nevyhazovat.
Tudíž jsem vykoumal mizickej postup, jak na ně. Nejprve se musí vymyslet pracovní název tohoto receptu, po nedlouhých úvahách jsem jej nazval "Svištící housky bez domova s kečukem".

Co bude potřeba:
kus kečuku, nejlépe ostrého
ďíbelský satanský feferony, nejlépe s etiketou !!! Pozor Radioaktivní 666 !!!
česnek, dle uvážení
trocha másla
plátek sýra, cihla či uzený
dle stavu peněženky šunčička či uzené maso
cibul, pár kousků
pár kapek oleje na pekáč či nepřipékavý podložky nebo jaxetomenuje

Příprava:
Vezmeš pekáč, tošku na něm rozetřeš olej - v předpokládaným místě pokládky housek. Housky rozřízneš a dáš na pekáč. Na každou housku prdneš trochu másla dle uvážení - máslo je tam od toho, aby houska po vytažení a chvilkovým zchladnutí nebyla tvrdá jak cip a aby lépe klouzala do krku. Rozkrájíš cibul na malý kostičkya housky posypeš. K tomu přidáš rozetřenej česnek, tak ňák podle oka a na česnek šunčičku. Pak příde fígl, kterej nerad prozrazuju, ale co nadělám, aby to tady někdo nepomluvil, ten někdo vždy rád pomlouvá a vždy pokoutně jak pavouk pokoutník a šíří zprávy babskou cestou. Takže na něj nachytáme pokoutnej trik ve formě Radioaktivních feferonek 666, ale o tom až pozdějc. Takže u šunčičky jsme skončili, na šunčičku rozetři miniaturní nanovrstvou tloušťky 1-2 mm ostrej kečuk a přiklop to pěkně sejrem. Teďkonc vezmi Radioaktivní feferonky 666 a rozkrájej je na úúplnou sračku až ti potečou slzy, přepůlíš prkýnko, pořežeš si ruce, ztupíš nůž, ohneš nůž a zlomíš nůž a tudlenc jemnou drť promícháš v ostrým kečuku a pěkně ji napatláš v neřádský řádný vrstvě na každou svištící housku.
Tak a je hotovo, teď to praštíš do rozehřátý trouby, pece ne mikrovlnky a necháš pěkně dozlatova a dovoňavova propéct. (rozehřátá pač se při postupným ohřívání nevysuší houska na troud, houska potřebuje teplotního šoka).
Jináč dej pozor, ať to nespálíš a dej pozor, ať si v plynový troubě nezhasneš plamen, pač ji pak nenastartuješ či nenakopneš dokud nevychladnetonc tentononc.
Vloženo: 14.04.2007 21:18
Přečteno:2824
Autor: David Mizera

Hlasů: 4 Hodnocení(jako ve škole): 1.25
 

Komentáře (0)

   -     Nový Komentář