Tož úklid páre sklenkó.

Kategorie >>Různé>> Tož úklid páre sklenkó.


To si takle přindeš dóm, nějaké ten zážitek za sebó, ač jak už to v pokročilejším věku bývá, většinó zásadně nic do koleló nutícího.

Tož rozhlídneš se kolem kol a kurde co to? Jsem jaktěživó neviděl. Nové místo či což to tu je. Tož sem tu býval jakýžten čas, najdeš jakóžtó nepřesnost. Jsi dobrém rozpoložení, nejsi ani tak unavené, zkusíš zrobiť jakýžto úklid stolo. Třebas tamlencten kečup, co chceš užívát skoro každé den, ale leží tam po obměnách půl roku nebo třebas tenlencten ocet, které je uplně výborné, dle tého proč bys jej do chláku ukládal. Tak dáš spať aj ten kečóp aj ten oceť.

Dobré pocit v makovice, co za radikální krok to, kókneš na stůl a nýčko zřeš tam také věci, co si neviděl od Kuvajtó napadení. Nu tož se dáš na ten kurva úklidó, flaša vinného octa ? Co ta sviň tu pohledává? Tož tylko používá ju možná jednó do roka frajarka, tož i ta sklínka od okurek znojemských. Kurde, čas začít řešit radikálně, nezastavit se dokond nejni plocha čistá a nezóstanó tylko nejduležitější věci k žičí.

Přínde ta kurva brat, týlko zře prázdný stůl, jeho sklínka v hajzló a porobí ultimátní úklid i tvých sklínek sviň.
Ráno jdeš vařit nějakó šlichtó, ani tu sklínku nemáš.
Vloženo: 29.04.2007 05:46
Přečteno:2743
Autor: Nějaké hajzl z Brna

Hlasů: 4 Hodnocení(jako ve škole): 1.25
 

Komentáře (0)

   -     Nový Komentář