Powerball

Kategorie >>Recenze>> Powerball


Parametry a specifikace powerballu


Maximální otáčky: 15000 otáček/min
Silový odpor: až 18 kg
Rozměry: průměr 65 mm, zhruba velikost tenisáku
Cena: od 475,- až 3 330,81 Kč

Tak něco na úvod o této hračce…je to ruční gyroskop, který má hned několik využití od posilování až po relaxaci. Hodí se všude kde potřebujete posílit svalíky na rukou…jako je lezení, volejbal, cyklistika, tenis ale i klávesové a strunné hudební nástroje :)
Je vhodný i pro lidi po nějakém úrazu horních končetin co je potřebují trošku posílit…
Nahoře powerballu máte displej s několika funkcemi jako počítačem otáček, rychlosti otáčení, maximálních dosažených otáček atd. což umožňuje i nějaký trénink a závody mezi kamarády… ;)

Nejdříve sObrázeke samozřejmě s touhle hračkou musíte vůbec naučit zacházet…jde o to že v krabičce s ní máte přibalené takové provázky které mají za úkol roztočit gyroskop, jenže je to zdlouhavé pokaždé namotávat a roztáčet (pozor ať se vám nezamotá dovnitř)…po čase se naučíte roztáčet powerball jen o ruku, ale to už chce určitý grif na získání té správné rychlosti ;) A taky to chce trošku cit pro točení s rukou…nesmíte s ní máchat jak blázni ale nechat se vést a postupně zvyšovat otáčky co vám to jde. Věřte, že po chvíli vás budou pořádně bolet minimálně předloktí :)

Myslím, že je to velice šikovná hračka…tedy aspoň tak působí když ji objeví mužská část populace…můžou se přetrhnout aby se trumfli kdo „vytočil“ nejvíce otáček. Takže máte o zábavu na chvilku postaráno.
Ale i z vlastní zkušenosti si myslím že je to i praktická, malá a lehce přenosná věcička, se kterou můžete blbnou úplně kdekoli a ze které vás pěkně bolejí ručky a to stačí jen chvilku s ní točit :)

Tak vesele do toho…je to docela sranda. Znáte to, vždy se dobře kouká na někoho kdo se snaží :)
Vloženo: 25.06.2007 13:42
Přečteno:2724
Autor: Misha

Hlasů: 4 Hodnocení(jako ve škole): 1.5
 

Komentáře (2)

   -     Nový Komentář
Autor:
 Morťák
Datum:
  28.06.2007 11:30:48
reagovat
Supr hračka, jen ta cena... :(
Autor:
 MM
Datum:
  29.06.2007 08:33:17
reagovat
jo jo, sam muzu potvrdit, ze je to super posilovatko a blbustka v jednom. Zrovna vcera jsme se v hospe s tim dosytosti vyblbli az sotva hejbam rukama :)