Vlakové nádraží - Smiřice

Kategorie >>Různé>> Vlakové nádraží - Smiřice


Smiřice jsou menší městečko zhruba 9km od Hradce Králové, které leží ještě v zlevněném pásmu městské hromadné dopravy HK.


Do Prahy je ze Smiřic 126km a cesta druhou třídou stojí. bez slev, 160 Kč, trvá hodinu a 40 minut.


Spojení vypadá následovně: Smiřice - Hradec Králové, Chlumec nad Cidlonou, Nymburk, Lysá nad Labem, Čelákovice, Praha Vršovice, Praha Hlavní nádraží.


 


Vlakove nadrazi Smirice


 


Vlakove nadrazi Smirice2


 


Vlakove nadrazi Smirice3


 


Vlakove nadrazi Smirice4Souvisejicí články
Vlakové nádraží - Jindřichův Hradec
Vloženo: 03.12.2008 15:24
Přečteno:4854
Autor: David Mizera

Hlasů: 6 Hodnocení(jako ve škole): 2.33
 

Komentáře (2)

   -     Nový Komentář
Autor:
 Katka
Datum:
  16.08.2009 22:35:02
reagovat

Smiřické nádraží je opravdu krásné, nádherná stavba. Ráda si dělám s dětmi výlety a nebo se jen tak chodíme koukat na vlaky. Avšak byl jste se v poslední době podívat na dámských záchodcích? Já jsem si tam chtěla jen omýt ruce a musím říci, že jsem se musela hodně nadýchnout a přivřít oči před tou hrůzou. Ještě větší šok mně ale čekal v chování Vaší zaměstnankyně, která prodává lístky. Jedním slovem - HNUS (obojí). Tak si dokážete představit, jak se teď na to Vaše krásné nádraží koukám... S pozdravem Doležalová Kateřina

Autor:
 David Mizera
Datum:
  18.08.2009 08:00:04
reagovat

Diky za info, nadrazi neni bohuzel nase :) ,coz by prilis nevadilo a zachodky bychom radi vycistili. Bohuzel :) ... ale dobre zde napsat nazor, precte si jej vice lidi... problem se muze odstranit, pokud jej precte nejaka vrchnost..