Výsledky voleb v Jičíně

Kategorie >>Jičín>> Výsledky voleb v Jičíně


Tak konečně na mizici.com dorazily výsledky letošních voleb. Volební účast byla tradičně poměrně vysoká – 43,50 %, což není špatný průměr v porovnání se zbytkem republiky. Mizici.com měli ve volbách nasazeného vlastního koně, kterému ovšem volby nevyšly a to hned z několika velmi závažných důvodů – a to vinou špatného počasí, nepříznivou konstalací hvězd, černou magií některých neznabožských kleriků z řad lidovců, odstěhováním Štěpána Lukavce do kraje s rozvinutou chorobou kretenismem a v neposlední řadě vinou ďábelské konspirace nadpřirozených bytostí z jiné dimenze.

Do centrály mizici.com se ještě před začátkem voleb začaly šířit poplašné zprávy o průběhu voleb a ještě před začátkem hlasování bylo celé redakci jasné, že výsledek voleb pro našeho koně bude nejsitý ne-li osudový. Konstatovali jsme tedy neúspěch naší redakce a našeho pretěkáře. Někdy se přihodí podobná svízel, nezbývá nám než doufat, že my ten kapitalizmus i tak vybudujeme a třídní nepřítel bude napadrť rozdrcen.

V samostatném výsledku voleb je nutné poblahopřát MVDr. Jiřímu Liškovi, který tradičně převálcoval zbytek politických rivalů v součtu magických 2888 hlasů (ODS). Letos se ovšem ve volbách do Jičínského zastupitelstva objevilo několik zajímavých tváří a to pan Honza K. Čeliš – přední jičínský filozof a pedagog, kandidující za stranu ČSSD se 1074 hlasy a známý jičínský pedagog a zastánce tvrdé práce Zbynďa Fejk – s 931 hlasy kadidující za svoji tradiční stranu KSČM. Nezbývá než jim popřát mnoho zdaru a poctivé práce pro naše pěkné město.
Vloženo: 25.10.2006 13:33
Přečteno:3303
Autor: David Mizera

Hlasů: 4 Hodnocení(jako ve škole): 1.25
 

Komentáře (0)

   -     Nový Komentář