Nesmyslné léčitelské, astrologické, okultní a jiné servery - seznam

Kategorie >>Věda a technika>> Nesmyslné léčitelské, astrologické, okultní a jiné servery - seznam


Uplně na úvod odkaz na velmi rozumý a kvalitní web, co se týká potírání tohoto nešvaru:


http://www.sysifos.cz/ český klub skeptiků


tak snad trochu pomůže se odprostit od nadpřirozena, svět je o dost komplikovanější, než aby se dal vysvětlit numerologií, kartami, léčit na dálku,...V tom je krása a nutnost rozvíjet lidské poznání...


 
 


http://empatia.cz


Škoda mluvit, koncentrace zlodějů a jimi zblbnutých pochopů..


 


Absolutně neuvěřitelné texty ohledně zdraví, bolesti zubů, ...


http://www.jen-jedno-zdravi.cz


kousek textu o jakýchsi eolských harfách:


 


Větší množství energie nesené jednou vlnou vedlo ke konstrukci mikrovlnné trouby a tehdy se poprvé začali ozývat senzibilové, kteří cítili, že jídlo z mikrovlnky prostě škodí zdraví. Můžete sami jednoduše pochopit, že na tom něco je. Když totiž vyřadíte otáčení, pokrm v mikrovlnce se v některých místech spálí a v jiných zůstane studený. Je to pochopitelné, v omezeném prostoru mají vlny svá maxima a minima.


Bude dobře, když si uvědomíte, že jsme dneska všichni posazeni do obrovské mikrovlnky. Její výkon není takový, aby nás na některých místech rovnou upekl a navíc, způsob, jak nám opravdu škodí mikrovlny, je velmi složitý. Náznak popisu problému najdete v jiných kapitolách. Takže si sedněte k počítači, který je připojen přes wifi, pokud možno se nehýbejte a nechte na sebe působit moderní Eolské harfy. A potom se nedivte. My se snažíme hledat řešení, ale hledáte ho Vy? Myslím, že ne. Až s tím začnete, bude pro vás nejspíš pět po dvanácté.


 
Kokiho oblíbencíí


http://www.aura-soma.cz


 


dokonce mají provokativně kamenný obchod nedaleko Fakulty Jaderné Fyziky v Praze (kousek pod Karlovým Náměstím)


kousek textu:


Používáním lahviček se v nás začne odehrávat proces uvědomování si. Věci, které nás dříve vyváděly z rovnováhy a se kterými jsme si nevěděli rady, najednou prožíváme vědomě, jsme schopni je pozorovat a tedy i nějakým způsobem řešit. Lahvičky nám navíc dodají energii, abychom dokázali udělat to, co chceme, a co jindy z nějakých důvodů (strach, nejistota) nešlo. Prožijeme tedy své nové možnosti, které pak můžeme „přijmout do svého repertoáru“.


 


mají taky pěkné programy:


Andělská reiki - zasvěcení 1 & 2
22. Duben 2012 - 9:30

24. Duben 2012 - 18:00

312 GBP+900Kč

900Andělská reiki je božská léčivá energie, která na naši planetu přichází v souvislosti s její transformací a přechodem k vyššímu vědomí. Jako lidé jsme nyní dospěli do bodu, kdy jsme připraveni převzít tento dar čisté energie z andělské říše světla, systém, který v roce 2003 obdržel Kevin Core od archanděla Metatrona.


 Souvisejicí články
8 Important Facts About Islam...Stratford .. two pages of text
Eemaan: speach and actionsKorán - texty, anglicky
TAWHEED SUMARISEDThe exclusivity of Allah in obedience, submission and worship
Vloženo: 19.01.2012 22:59
Přečteno:2575
Autor: dm

Hlasů: 0 Hodnocení(jako ve škole): nehlasováno
 

Komentáře (1)

   -     Nový Komentář